Thajské masáže

home Hlavní menu šipka Thajské masáže

Thajské masáže v našem salónu provádí profesionální certifikované masérky.

TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ  

spočívá v působení síly na tlakové body. Uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou. Cílem je dosáhnout odblokování linií energie a navození celkové harmonie vašeho těla.

OLEJOVÁ MASÁŽ

je mírnější forma klasické thajské masáže, kde se vyvíjí na jednotlivé body menší tlak. Při olejové thajské masáži používáme speciální masážní oleje z Thajska.

MASÁŽ NOHOU

spočívá ve stimulaci reflexivních bodů jednotlivých lidských orgánů, spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou.Thajská masáž nohou má velmi uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku člověka a odbourávání stresu.

 

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

uvolňující masáž pro nastávající maminky, provádí se od 4 až do 8 měsíce těhotenství. Blahodárně působí na bolesti hlavy a páteře hlavně v bederní oblasti. Masíruje se v leže na boku, nebo v sedě. Doporučujeme předchozí konzultaci s gynekologem.

 

CENÍK 30 min. 60 min. 120 min.
Tradiční thajská masáž   500,- 990,-
Olejová masáž   500,- 990,-
Masáž nohou 290,- 500,-  
Těhotenská masáž 290,- 500,-  
      ________

  * veškeré ceny jsou v Kč a včetně DPH                                                    rezervace tel. 734 200 300